Forbes link
Forbes special link
1
2

Synot Holding

Valentovi

Členů

4

Tržby

12,4
mld. Kč

Ebitda

809
mil. Kč

Ivo Valenta má v největší hazardní společnosti v Česku (podle obratu) k ruce hned tři příbuzné. Bratra dvojče Miroslava, s nímž Synot spoluzaložil, sestru Jitku a také synovce Miroslava, jenž je obchodním ředitelem pro český a slovenský trh.
Celkem Synot působí ve 13 zemích světa (sílí zejména na Balkáně) a v poslední době je o něm slyšet hlavně ze dvou důvodů: zaprvé díky spojení s názvem nejvyšší fotbalové soutěže (Synot loni vystřídal Gambrinus) a zadruhé v rámci snahy vlády o větší regulaci hazardního byznysu u nás. Na ministerstvu financí se chystá nový zákon, který by ještě více zdanil provozovatele výherních automatů.

 

Inspirujte se u Vodafonu

Vodafone nabízí firmám komplexní telekomunikační řešení OneNet, které spojuje klasické pevné linky, mobilní telefony a internetové připojení, a jehož součástí je i mnoho nadstavbových produktů z oblasti ICT. Hlavní výhodou je příprava řešení na míru dané společnosti, možnost využívat všech moderních služeb na základě podpisu jediné smlouvy a v neposlední řadě také péče osobního konzultanta, kterou zákazníci velmi oceňují. Zjistěte si více.
3