Forbes link
Forbes special link
9
10

Promet Group

Materovi

Členů

4

Tržby

4,6
mld. Kč

Ebitda

441
mil. Kč

Jednapadesátiletý René Matera je společně s manželkou Hanou stoprocentním vlastníkem skupiny Promet Group, která se zabývá metalurgií, slévárenskou výrobou a strojírenstvím. Patří do ní mimo jiné společnost Tawesco či menšinový podíl v kopřivnické Tatře.

Loni skupina dosáhla na obrat 4,6 miliardy Kč. Materu v ní doplňuje manželka Hana (personální oddělení), syn Radim (reorganizace family office) a dcera Denisa, která se podílí na výstavbě marketingu. René Matera letos na filantropickém večeru Forbesu „Česko. Naše odpovědnost“ vydražil za 400 tisíc korun televizor Samsung ve prospěch Konta Bariéry, které vede Božena Jirků (na fotografii spolu s René Materou).  

 

Inspirujte se u Vodafonu

Vodafone nabízí firmám komplexní telekomunikační řešení OneNet, které spojuje klasické pevné linky, mobilní telefony a internetové připojení, a jehož součástí je i mnoho nadstavbových produktů z oblasti ICT. Hlavní výhodou je příprava řešení na míru dané společnosti, možnost využívat všech moderních služeb na základě podpisu jediné smlouvy a v neposlední řadě také péče osobního konzultanta, kterou zákazníci velmi oceňují. Zjistěte si více.
11